W ciągu ostatnich kilku tygodni Bitcoin był bardzo niestabilny, z cyfrowym benchmarkiem, który w ciągu ostatnich kilku dni utknął głównie w regionie górnych 11.000 dolarów.
Analitycy zauważają obecnie, że w najbliższym czasie mogą pojawić się dalsze zawirowania, ponieważ obecnie jest on notowany na wielu kluczowych poziomach.

Pomimo wykazania pewnych oznak słabości, należy zauważyć, że byki były w stanie utrzymać go powyżej jego kluczowej formacji chmury
Prowadzi to do tego, że jeden z analityków pozostaje nieco pewny co do perspektywy krypty, zauważając, że pozostaje ona bycza tak długo, jak długo utrzymuje się nad chmurą.

Bitcoin obecnie konsoliduje się w regionie o górnej granicy 11.000 dolarów. Jest to obszar, w którym działał przez ostatnie kilka tygodni – a wszystkie wybuchy okazały się ulotne.

Ważne jest, aby zauważyć, że ta konsolidacja niewiele zrobiła, aby zaoferować inwestorom wgląd w jej krótkoterminowy trend.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Jeden z analityków zauważył, że byki nadal mają pełną kontrolę nad krypto walutą, dopóki utrzymuje się ona ponad swoją chmurą.

Poziom ten był wielokrotnie testowany i respektowany od czasu, gdy BTC po raz pierwszy zaczęło wspinać się z dolców 8000$.

W związku z tym analitycy nadal oczekują, że Bitcoin w najbliższym czasie dostrzeże pewne zmiany na lepsze.

BITCOIN JEST GOTOWY, ABY NACISKAĆ WYŻEJ, PONIEWAŻ NABYWCY BRONIĄ KLUCZOWEGO WSPARCIA

W momencie pisania, Bitcoin handluje nieco ponad 1% po obecnej cenie 11.720 dolarów. To właśnie w tym miejscu handlował przez ostatnie trzy tygodnie.

Jedynym wyjątkiem był poprzedni tydzień, kiedy krypto waluta zwyżkowała aż do 12 400 dolarów, zanim straciła impet, skonsolidowała się na kilka dni, a następnie wróciła do tego przedziału handlowego.

Analitycy sądzą, że może to być interesujące, jednak niektórzy z nich niedawno przedstawili wykres pokazujący, że wsparcie na poziomie 11 700 dolarów może być wystarczające, aby rozpocząć kolejny test na poziomie 12 000 dolarów.

„Bitcoin“ – Cóż, jeśli ma to utrzymać wysoki zakres retestu, to będzie musiał zrobić to tutaj. Dlatego skalpuję to tak długo, prawdopodobnie po raz ostatni od jakiegoś czasu.

Bitcoin

Wizerunek Spokojnie. Wykres przez TradingView.
TEN WZÓR TECHNICZNY POKAZUJE, ŻE BYKI SŠ POD KONTROLŠ BTC
Wzór chmury Bitcoin’a jest kłopotem z pisownią dla niedźwiedzi, ponieważ pokazuje, że kryptokur waluta jest nadal mocno kontrolowana przez byki.

Jeden z analityków mówił o tym wzorcu w ostatnim tweecie, mówiąc:

„Większa tendencja jest bycza tak długo, jak długo codziennie zamyka się nad/z chmurą. Robi to od 8k (115 dni)“.